ako tancovať?

16. června 2017 v 9:18 | King Rucola
ich habe mich neulich vermehrt und intensiver dem desig gewidmet, da ich einen weg vor mir sehe, wie man die therapie der armen und teilweise gelähmten patienten beschleunigen und angenehmer gestalten kann. so ist der revolutionären entwurf des rollstuhles für weiblichen (und ev. auch anderen patienten) nach langjähriger forschungsarbeit entstanden.


im sitz ist eine musikstudio eingebaut, wo man beliebt beliebte musik von klienten einprogrammieren kann.

auf diese art kann man sicher die harten übungen der "forced use" therapie angenehmer machen.

(autor: dr max. de bile)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 16. června 2017 v 10:15 | Reagovat

GVKB komunismus už brzo eliminuje kapitalismus

Vždy když zde byla zlá doba tak se zaváděl přídělový systém, prostě nebudou peníze a soukromé vlastnictví, každý dostane pod kůži čip a vše bude jenom na příděl, nebude dostupné luxusní zboží a luxusní služby, lidi budou oblečení jenom do vojenských uniforem a budou bydlet jenom v bytech a domech co jim budou dočasně zapůjčené.

Na příděl bude i benzín a elektřina, nebudeš mít benzín, jak budeš jezdit na kole, i kdybys byl celebritou. Nebudou zde logicky už žebráci ani milionáři, každý bude povinně pracovat 12 hodin za týden, jinak bude příživníkem a skončí na rok ve vězení, protože když se nebude muset za práci platit, tak bude globálně dostatek práce pro všechny. Vše co se vyrobí to se i rychle spotřebuje, bude zde zajištěn minimální vývoz a dovoz zboží.

Lidi nebudou mít už tituly a jména, ale budou mít jenom čísla, která budou povinně na oblečení, to číslo bude i číslem telefonu. Vše bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence, nebudou zde už pracovat lidi v kanceláři, každý bude pracovat jenom fyzicky jako dělník, a tím bude mít zajištěný pohyb který prospívá zdraví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama